7 is the kite

Kui seni siin oldud aega 1 lausega kirjeldada siis 7ne lohe on see, millega palju trennitunde kirjas. Nii oli minu jaoks eelminegi kord El Gounas…

Paaril korral on olnud nüüd ka ilus torm 15-20ms, siis olen üritanud hangtime´i paremaks saada ja oldschooli trikke harjutada, nt topeltback, front grabiga, backid grääbidega, onefooter, indiegrab.

13,5 Vision on oi kui mõnus lohe, sellega maandusin esimesed korrad railey blindi. Selle lohega on puhas rõõm lahja tuulega uusi asju õppida.
Ja 4ms tuulega olen paaril korral skimboardiga selle lohega mõnusalt kruiisida saanud, skim+suur lohe+nõrk tuul on lahe kooslus, mida suvel Eestiski nautida tahaks ja igav ei ole, kuna pöörata selle tegelasega pole üldse nii lihtne kui tundub. RRD-l ju ka nüüd skimboard Milk ;) Tahaks proovida. ;)

Peale paaripäevast pausi sain paar väga head trennipäeva kirja, osad eesmärgid on endiselt veel täitmata. :)
Maandusin esimest korda uh kiteloope ja mitu päeva järjest olen teinud ka allatuult ja ülestuult trenni – allatuult on siin oluliselt kergem luubitada, vesi ju suht sile. Ülestuult rügamine on aga korralik töö. :) Minu nö race on aga endiselt poisoni laual.
Üleeile upwinder oli päris pöörane, hakkasime prantslasest sõbraga Mövenpickist koos tulema, ma 10.5 Obs, tal 18 vana Vegas, parasjagu päike loojus ja oli täielik mõõna aeg st vett korallide kohal paljudes kohtades polnud (kivimürakad jms kerkisid lainete vahelt nagu veealused linnad), tuul tõusis ja oli lõpuks üle 10ms, minul oli ok aga sõber ei suutnud täielikus pimeduses kohale jõudes enam lohega kõndidagi (vett polnud, kus sõita ja paigal seista oli tal võimatu). Aga päikseloojang oli kena ja sellised hullud tripid on kindlasti need, mis meelde jäävad. :)
Eile tegime võidu peale allatuult, hehee mina võitsin. :D Ja ülestuult rügasin pärast üksinda.

Mõõnaga on vett vähem kui poolde säärde ja kui on tugev tuul, siis on suht keeruline midagi harjutada, siis on mul olnud pop ja grääbid teemaks.

Elust – siin on mõnus, üksjagu on vanu tuttavaid-sõpru ja nagu ikka võõras riigis, tuleb uusi juurde. Redseazone on koolina hästi mõnus, mulle meeldib see atmosfäär, parasjagu chill ja parasjagu organiseeritud. Inimesed on sõbralikud ja lõbusad. Korterikaaslased on 2 lahedat poolakat ja kodu on meil kesklinnas. 1 sõbralt sain jalgratta laenuks, vahepeal kimasin sellega koguaeg ringi aga siis kui tugevamalt puhuma hakkas, loobusin, enamus teest on vastutuul! :D Ja kohale jõudes läks ikka aega enne kui nahk maha jahtus ja jutt soravaks läks. :D Aga tuuletul päeval on hea, saab mingigi trenni kirja.
Ja kui tuul puhkab: töötan päevituse kallal ja koon mütse, tellimusi tuleb nagu seeni pärast vihma. Nii et käed tööd täis õnneks.
Peol käime kuidas kunagi 1-2 x nädalas (vahest ka rohkem), koolis on lahe elava muusika üritus iga nädal, kus ka kooli omanik kitarri mängib. ;)
Eestlasi ka aina tuleb ja läheb, raske on kohati nimesid meelde jätta. :DMõned lahedad surfitsikid on ka käinud: Sandra, Kristi, Heleri ja Imbi.

Vähem kui nädal on siis jäänud, will see kas ja kui palju puhub. Loodan muidugi, et saan iga päev mingigi trenni kirja…
Vabandan ette, et praegu pole pilte siia panna. Kooli omanik tegi oma pro kaameraga minuga sessioni, kui veab saan sealt pilte ja siis jagan. :)

Kes tahab pruuniks saada ja aasiasse v kariibidele ei lenda, siis ur welcome! Btw El Gouna is safe, kes käinud pole siis nagu mu korterikaaslane tabavalt ütles, see on Egiptuse Safe Disneyland. ;)

Ja kodust ilmaprognoosi vaadates muhelen, sest tundub, et täpselt minu tulekuks saabub ka esimene lumi ja kraadid lähevad sobivaks! I like!
Cheers!

One thought on “7 is the kite