Surilaat 1 mail Pirital ja Ekstreemspordilaat 2 mail Tallinna Lauluväljakul

Kõigil, kel kama üle ja vajadus raharingluse järele, soovitan tulla 2.mail Tallinna Lauluväljakule ekstreemspordilaadale omi asju müüma. Fan Surf ( boks A4)  on esindatud.  Teamrrd liikmed, kellel vedeleb vana surfikama, mida oleks vaja hädasti realiseerida, siis olete oodatud kauplema meie boksi. Üritus algab kell 12.00 ja kestab kuni 17.00 Tallinna, Lauluväljaku Mere alal.

1 mail juba traditsiooniks kujunenud hooaja avapauk kärgatab taaskord Pirital surfiklubi kõrval asuval muruplatsil. Sel aastal hõlmab hooaja avamine lisaks surfilaadale ka surfiklubi avamist!

Ole kohal juba kell 12 ning kasuta võimalust surfivarustuse ostuks-müügiks ning vahetuseks.  Kellel kauplemise kõrvalt mahti, see on oodatud  tutvuma  värske surfiklubi ning selle poolt pakutavaga. Purjelaualiidu staabis saab end rikastada surfi puudutava infoga, astuda liidu liikmeks ning registreerida end õhtusele peole.

Kell 18 alustame surfiklubis hooaja esimese peoga, kus tuju hoiavad üleval retrohõngulised surfivideod ning janu kustutamiseks on avatud baar.
Peole saab end registreerida surfilaada ajal purjelaualiidu staabis või praegu kohe veebis: registreerimine

 Tule ja saa osa!

Surfilaat 2009

Eesti Purjelaualiidu hooaeg 2009 avatakse ametlikult traditsioonilise Surfilaadaga 02.mail 2009 kl 12.00 Pirital, Hawaii Surfi surfiklubi taga platsil. Kõik on oodatud!

Kavas:
12.00 Surfilaada algus
14.00 Purjelaualiidu hooaja avamine, ametlik osa
Lipu heiskamine
Kõned
Tervitused
14.30 Surfiteemalise jutuvõistluse võitjate autasustamine
15.00 Indrek Ahun: Surfifotode heategevuslik oksjon
15.30 Algab Formula-sõitjate treening
16.00 Ametliku osa lõpp
Chill ja grill vastavalt igaühe oma initsiatiivile

Afterparty alates kl 23.00 ööklubis Bon-Bon: Surfilaadal osalenud ja seal nime kirja pannud Purjelaualiidu liikmetele sissepääs ja Bacardi welcome drink tasuta.

Teadmiseks Surfilaada külastajatele:

Müüma-vahetama-ostma on oodatud kõik surfihuvilised.
Müüa-vahetada-osta võib kõike, mis vähegi surfiga seondub.
OSALEMINE ON TASUTA ostjatele, muidu külastajatele ja eraisikutest müüjatele.
Eriti teretulnud on kõik, kes mingit SURFITEEMALIST TEGEVUST esitlevad: koolitajad, laenutajad, laagrikorraldajad, surfireiside tegijad.
Neile on mitte ainult osalemine tasuta, vaid ka väike soojendav jook Purjelaualiidu poolt.

Surfipoodidel ja kama maaletoojatel palume eelnevalt ühendust võtta: info@purjelaualiit.ee ,  et asjaolud kooskõlastada ning lipud-plakatid-telgid ja muu suurema müügiatribuutika surfilaada platsile paigaldamine kokku leppida.

Küsime ka väikest tasu: kes surfikamakaupluse või lohepoe tahab üles seada, võiks arvestada, et purjelaualiitu tuleb toetada 1 000 kr ulatuses. Mitte-surfiteemalised ärid peaksid arvestama 3 x suurema kulutusega.

Plats on asjade ülespanekuks ja parimate parkimiskohtade saamiseks avatud päiksetõusust, vaid surfiklubi poolne osa on 15 m ulatuses reserveeritud korraldajatele.

Kohapeal saab osta sooja sööki ja mittealkohoolset jooki.

Jõulud ja Uusaasta pidu!!!!

Tere Loomapere!!!! Plaanis on kaks suurepärast üritust, kuhu on oodatud kõik sõbrad ja teamriderid 26 dets 2008 algusega kell 20.00 korraldaks väikese jõulupeo Tallinnas Veinikeldris – Studio in Vinos (asub Hollywoodi lähistel) sööks maitsvaid toite ja jooks veini ning edasi suunduks pidutsema näiteks Hollikasse. Palun andke teada kes on tulemas, teaks siis mitu kohta tuleb reserveerida. 

31.dets.2008  kogunevad vanat aastat ära saatma loomad Pärnusse Otsa juurde aadress Hiie 38. Peo algus on kell 18.00 ja kestab kuni järgmis päevani. Nagu juba aru saada on dresccode Loomapere, Kesa on näiteks Opossumi onu, Risto on Tiiger – Viiger,  ja külla tuleb jänkujuta või näiteks koopaorav Sirts. Kärakas ja ilutulestik tuleb endal kaasa haarata ja samuti magamiskott ja padi. Toidud valmistaks veidi varem ette ja selle tarvis võiks iga külaline näiteks 150 eeki hiljemalt 30 dets minu arvele kanda, arve nr on 336130950008 saaja Margus Otsa . Õhtujuht RistoK korraldab erinevaid loomastumise mänge, suitseb vesipiibu nurk ja aurab saun, kärakas käib ringi ja võimalusel täitub bassein veega. Kui saluudiks läheb, siis hakkame paugutama. Osalemisest palun varem ette teatada mulle või Ristole info @fan.ee või tel 56 988 435

Väike vahepala loomariigist;)  http://www.youtube.com/watch?v=pkjTM4AfYdU&fmt=18 Parem versioon;) http://www.youtube.com/watch?v=yFgl9HkK9Z0&watch_response loom.jpg   loom2.jpgloom3.jpgloom4.jpgloom5.jpg

EPL 2008 hooajalõpetamine…

EPL 2008 hooajalõpetamine…

…toimub (t)ööklubis Marat 2008 06. detsembril Tartu mnt 63. Algusega kell 20.00 Ole täpselt kohal!!!

Kavas parimate autasustamine ja meeleolukas õhtu veetmine.

niki2

Õhtujuht Kairit Tuhkanen !!!

Muusikat mängib DJ Emerson!

Dresscode: Kollane (nagu päike), loomulikult antakse välja kostüümiauhind!

kollane

Avadringiks Asti Martini! Peale hammustada hõrgutavad suupisted.

Sissepääs Purjelaualiidu liikmele 100.-  teistele 150.-

Pidu toetavad Bacardi ja Rockstar           

rockstar

bacardi

Ootame kõiki parimatele plaksutama ning surfiaasta muljeid vahetama! Võta ka sõber kaasa!

RRD Freestyle & Wave Kitecup reservetappi võitis RRD teamrider Risto Kõrgemägi

Tugeva umbes 10-15 m/s tuulega ja vihmasajus toimus eelmisel laupäeval RRD Freestyle & Wave kitecup reseretapp. Kokku peeti 2 võistlusringi, mille tulemusena jäid võistluse  PRO-liiga esimest kuni kolmandat kohta jagama Aivar  Vorman Team Extreme-st, Risto Kõrgemägi Team RRD-st ja Gunnar Mitt. Esikolmiku järjestuse välja selgitamiseks peeti üks lisasõit, mille tulemusena saavutas Esikoha Risto Kõrgemägi, teise koha Gunnar Mitt ja kolmanda koha Aivar Vorman. Punktiarvestuse nelajs koht läks Rauno Pikkorile Hawaii Surfist. Sel aastal oli see ainus ja viimane võistlus Kite freestyles, seega selle võistluse tulemus on ka aasta üldkokkuvõtte tulemus. Kiterace üldkokkuvõtte tulemused võetakse kevadiselt Lohusalu kiterace võistluselt.  Harrastajate liigas tuli freestyle võistluse võitjaks Priidu Null. Väga rõõmustav on kogeda, et võistlused on iga aastaga läinud üha põnevamaks ja tasavägisemaks. Kui kaks aastat tagasi piirdusid võistlused rollide ja loopide tegemisega ja eelmine aasta mõningate kiteloopidega, siis sellel aastal küündisid võistlustrikid maailma tasemele.  Tänaseks võib tõdeda et Eesti kite freestyle on arenenud arvestatavale tasemele.

Teadaanne

house-warming.jpgKäes on aeg, et korraldada üks meeleolukas õhtu sõprade seltsis Helme häärberis :) . Dresscode’i seekord ei ole aga teema siiski – soolaleivapidu. Kui tekib hirmus tahtmine midagi kaasa võtta, siis paluks tuua kindlasti hea tuju. Kui aga tekib suur soov midagi kambapeale kokku ajada, siis võtke palun minuga ühendust :)

Rummiga üritame ka provaidida, kuid kunagi ei tee paha, kui endal pläsku tagavaraks tagataskust võtta oleks :D

Tulevad need, kes tahavad ja tunnevad, et tulema peaks reede (19. sept) kl 20:00 Helme 13A-30. Kohale jõuate nii, kui keerate Sõle tn Säästumarketi juurest vasakule Kolde pst-le. Mõnisada meetrit Stroomi ranna poole ning sealt uuesti vasakule. Õige maja on kõige rannapoolsem 5-kordne kollane/punakas/pruunikas korterelamu. Laske kella ja sõitke viiendale. Nii lihtne ongi :)

PS. Kui arvate, et keegi tiimist või tiimi sõpradest meie blogi vaatama ei satu, siis palun andke neile julgesti teada :)

B&A&R